Про менеЛюблю свою роботу. Створювати умови для розвитку і змін, бути присутньою при хвилюючих моментах знайомства Людини із Собою Справжньою, тішитись разом з Клієнтом на порозі позитивних перетворень, бути певною, що моя справа робить світ світлішим. Я не міняю людей і стосунки, не даю порад - лише допомагаю побачити ті замкнені кола, в які потрапляє людина, відкрити можливості і напрямки руху, видобути внутрішню мудрість і ресурс, який Є в кожному з нас. Займаюсь психологічним консультуванням, психотерапією, проведенням груп і занять з танцювально-рухової терапії. Методи, які я використовую відповідно до сертифікації: Когнтітивно-поведінкова терапія (КПТ), схема-терапія, Символдрама або Кататимно-Імагінативна Психотерапія і Танцювально-рухова терапія (ТРТ).

 ОСВІТА:
 

ЛНУ ім. І.Франка
магістр психології.
 

Міжнародне товариство Кататимного переживання образів і імагінативних методів в психотерапії і психології
психокорекція і психодіагностика за методом Символдрами
 

Українська Асоціація танцювально-рухової терапії за підтримки Британської Асоціації ТРТ
Танцювально-рухова терапія. Базисний рівень: терапевтичний танець
 

УАТРТ за підтримки Британської та Американської Асоціації ТРТ
Психотерапія через танець. Майстер-рівень (проходжу навчання) 


Український інститут Когнітивно-поведінкової психотерапії за підтримки Оксфордського центру КПТ (Великобританія)
Когнітивно-поведінкова психотерапія
Український інститут Когнітивно-поведінкової психотерапії за підтримки Оксфордського центру КПТ (Великобританія)
Супервізування і викладання у КПТ
 

ДОСВІД РОБОТИ:


10.2015 - до тепер Інститут Психічного Здоров'я Українського Католицького Університету

Викладач-супевізор 

проведення групових та індивідуальних супервізій: технічних, клінічних, адміністративних і терапевтичних 
підготовка і проведення тренінгів, семінарів і практикумів 

06.2012 - 10.2015 Приватна практика02.2010 - 06.2012 Медичний центр "Достомед"

Психолог

• допомога при психосоматичних захворюваннях, 

сімейне консультування,
• психодіагностика

02.2010 - 10.2010 International Kids Club

Психолог

• Ведуча тренінгів для жінок

02.2010 - 09.2010 Підлітковий клуб за місцем проживання «Бригантина»

Психолог

• Безкоштовні тренінги для батьків і дітей

05.2007 – 09.2008 ТОВ «Центр психології сім’ї «Лелека»

Психолог

• Психокорекційна робота (індивідуальна і групова), консультування
• Групи танцювально-рухової терапії
• Навчальні програми курсів Інтегративної психології

2003 - тепер ГО "Сприяння розвитку СИМВОЛДРАМИ"
 

Психолог
 

Психокорекційна робота (індивідуальна і групова), консультування  

Отже, займаюсь практичною психокорекційною роботою з 2002 року. Експерт з психологічних питань для телеканалів: СТБ, Інтер, ТВ-Сіті, Радіо-Ера, та періодичних видань: «Сьогодні», «Газета по-київськи», «24», «Високий замок», «Українська правда», газета «Нова», «Комсомольська правда», «Життя по-київськи» та ін.

Сертифікований психотерапевт у наступних напрямках:

Когнітивно-поведінкова терапія (КПТ) - на сьогодні один із провідних науково обґрунтованих методів психотерапії при депресії, тривожних розладах, розладах харчової поведінки та інших труднощах. В основі лежать паці А.Бека та принцип взаємозв'язку думок, емоцій, поведінки і фізіологічних реакцій. В основі будь-якої проблеми лежить цикл цих складових, які і підтримують існування проблеми.  Впливаючи на окремі складові, можливо змінити ситуацію в цілому.

Схематерапія - "дочка" когнітивно-поведінкової терапії, яка показала свою клінічну ефективність у лікуванні розладів особистості та є значним помічником у роботі із особистісними труднощами, як самооцінка, міжособистісні проблеми та сімейні кризи. 


Символдрама або Кататимно-Імагінативна Психотерапія або «сновидіння на яву» – практичний метод, який іде корінням в психоаналітичну практику, юнгіанський аналіз і роботу з уявою. В символдрамі я з 2002 року, дуже люблю і шаную за систематизованість, чіткий підхід і високу результативність. Танцювально-рухова терапія – напрям тілесно-орієнтованої психотерапії, який концентрується на взаємодії між психологічними і фізіологічними процесами, допомагає пережити, виявити і виразити свої почуття і конфлікти. З цим методом я знайома з 2006 року. Це було направду велике відкриття для мене, оскільки самій вдалося зрівноважити «голову» символдрами і «тілесність» танцю.
«Ми повинні вважати кожен день витраченим даремно, 
в котрий ми не танцювали хоча б раз.» 
Фрідріх Ніцше
Мені завжди подобалося рухатись. Я пам’ятаю показові виступи перед бабусями-дідусями, які я влаштовувала в дитинстві. Що найцікавіше, тоді я вже користувалася різноманітним інвентарем – тканинами, шалями й прикрасами. Коли я ставала старшою, ці вистави припинилися. Тому відкриття методу танцювально-рухової терапії (ТРТ) стало для мене справжньою знахідкою!
 «Танець - це улюблена метафора світу.»
Крісті Нільсон
Спробую структурувати свій досвід, щоб Ви краще змогли уявити дієвість ТРТ. Отже, Танець вплинув на мою взаємодію трьома структурами: із собою, іншими і соціумом.
Я + Я. Моє тіло почало говорити зі мною. Виявилось, що голова крутиться на шиї, а далі  ще багато цікавого, незвіданого, нерозшифрованого. Виявилось, що мої сльози живуть там само, звідки могли б рости мої крила… Виявилось, що радіти й тужити я вмію зовсім інакше. 

Моє сприйняття життя також зазнало значних змін. Воно наново наповнилось звуками, óбразами, рухами й танцем. Танцем хмар, хвиль, листя, моїх пальців, думок, стосунків. Спорт також став аналогією танцю, за цей час я навчилась кататись на лижах, плавати з аквалангом. І засніжені гори, і підводні царства ставали гідними партнерами, непередбачуваними, інколи ненадійними, але такими пристрасними і прекрасними!

Я + ІНШІ. Танцювально-рухова терапія магічним чином відкриває можливості людських стосунків і глибини контакту. Те саме сталось і зі мною. На наших заняттях я по-новому подивилась на світ людей. Скільки тепла і сердечності може вмістити один погляд, один дотик!..
Я згадала дитинство, коли було звично й нормально прямо висловлювати почуття через рух, і танцюю разом із своєю сім’єю. Ми танцюємо, передаючи рухами очікування, сподівання, емоції. Ми робимо висновки по тому, як хто з нас поводиться і почувається у цьому танку. 

Я + СОЦІУМ. Так, я отримала нову професію – танцювально-руховий терапевт. Мій стан після першого тренінгу для пар можна легко прирівняти до сп’яніння. Я не йшла додому, а пурхала, наче метелик. Хотілось сміятись, хоча очі явно просились на мокре місце. Від розчулення. 

Приємно коли вдається. Коли вдається казка. І всі учасники відчувають свою казковість. Сподіваюсь, їм також вдається перенести її в свої життя, в свої сім’ї, в свої серця. Щоб вона жила там і бриніла, час до часу нагадуючи про себе, про таємничий світ можливого буття.
Зараз я веду групи, обличчя учасників міняються, і мені, часом, стає шкода відсутності «закритого простору» групи. Та зрештою переді мною щоразу постає новий виклик – нової аудиторії, нового організму, з якого наприкінці заняття народжується щось винятково особливе. Зі своїм неповторним обличчям.
«Є частинка божевілля у танці, яка робить кожному багато добра.» 
Едвін Денбі
Танець направду – це стан зміненої свідомості. То ж нехай він і далі змінюється на користь щоразу більшої кількості мешканців планети Земля. Дякую Вам. Viva La Ballo!

UPD: мої сертифікати
Джерело: сертифікати